MSI MAG Infinite E1 | 14NVL5-104EU | Desktop | Tower | Intel Core 5 | 14400F | Internal memory 16 GB | UDIMM DDR5 | 1000 GB | NV
- TootjadMSI
- Mudel: MAG INF E1 14NVL5-104EU
- Saadavus: 5
- 1 401€
1 300€
MSI MAG Infinite E1 | 14NVL5-104EU | Desktop | Tower | Intel Core 5 | 14400F | Internal memory 16 GB | UDIMM DDR5 | 1000 GB | NVIDIA GeForce RTX 5060 | No Optical drive | Keyboard language No keyboard | Windows 11 Home | Warranty 24 month(s)
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diskreetse graafikaadapteri mudel | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Embeeded battery | Yes |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 8 GB |
| Gross depth (mm) | 170.00 mm |
| Gross height (mm) | 380.00 mm |
| Gross weight | 8.59 kg |
| Gross width (mm) | 330.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Keretüüp | Tower |
| Ketta maht | 1000 GB |
| Klaviatuuri keel | No keyboard |
| Mälupesad | 2 |
| Net weight | 7.59 kg |
| Optilise seadme tüüp | No Optical drive |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 81 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | MSI |
| Producer product family | MAG Infinite E1 |
| Producer product name | 14NVL5-104EU |
| Protsessori mudel | 14400F |
| Protsessori perekond | Intel Core 5 |
| Protsessori sagedus | 2.5 GHz |
| Protsessori tõuke taktsagedus | 4.7 MHz |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | UDIMM DDR5 |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Desktop |
| Type of battery | Accumulator |
| Võimsus | 500W W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11ax |
Sildid: msi mag infinite e1 14nvl5-104eu desktop tower intel core 5 14400f internal memory 16 gb udimm ddr5 1000 gb nv, mag inf e1 14nvl5-104eu, msi, lauaarvutid



